0
tget.ir Logo
تیگت سامانه جستجو و مقایسه خدمات گردشگری
پشتیبانی برای همکاران
تیگت سامانه جستجو و مقایسه خدمات گردشگری
امروز یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳
  • هتل 3 ستاره hotel 3-star
فقط تورهای موجود
  • از
    تومان
  • تا
    تومان
تبلیغات تبلیغات

تور قشم از مشهد لیست قیمت تیر ۱۴۰۳

توری که همه ی ما در انتظارش هستیم تور قشم از مشهد، سفری به جایی از دنیا که ما را از دغدغه های روزمره دور کند و به ما امکان بدهد تا محیطی تازه و متفاوت را تجربه کنیم. قشم، جزیره ای سحرآمیز و بی نظیر در جنوب ایران، انتخابی بسیار مناسب برای یک تور زمینی و هوایی از مشهد است. این جزیره با آب و هوایی گرم و خشک، سواحل زیبا و مناظری فوق العاده، تمامی شرایط را برای یک سفر به یاد ماندنی فراهم می کند.

تور قشم از مشهد

تور مشهد به قشم به صورت هوایی

سفر از مشهد به قشم می تواند به دو شکل انجام شود، اولین روش سفر هوایی است که با پرواز از فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد آغاز می شود. این پرواز حدود یک ساعت و نیم طول می کشد و در پایان شما را به فرودگاه جزیره قشم می رساند. از آنجا با تاکسی و یا خودروی اجاره ای می توانید به هتل مقصد خود در جزیره بروید. این روش سفر بسیار سریع و راحت است و شما را از خستگی سفر با اتومبیل بیشتر در این مسیر جلوگیری می کند.

تور قشم از مشهد با قطار یا اتوبوس

اما اگر می خواهید تا مسیر را به طور دقیق تر بپیمایید و از مناظر زیبای جنوب ایران لذت ببرید، می توانید از روش سفر زمینی استفاده کنید. این روش سفر با استفاده از اتوبوس یا خودرو منطقه ای صورت می گیرد. این مسیر حدود ۱۴ ساعت طول می کشد و شما را از مشهد، از طریق شهرهایی مانند بیرجند، زاهدان و بندرعباس به جزیره قشم می رساند. این روش سفر در برخی از مواقع ارزانتر و هیجان انگیز تر از سفر با هواپیما است.

وقتی به جزیره قشم می رسید، انتخاب های زیادی برای شما وجود دارد. اگر به دنبال یک سفر آرام و آرام به دریاچه های زیبا و ساحل های دلپذیر هستید، می توانید به شهرهایی مانند دوراهی، درگهان و تیپ سفر کنید. در اینجا می توانید از آب و هوای گرم و آفتابی لذت ببرید و به تماشای غروب آفتاب روی ساحل بنشینید.

تفریحات جزیره قشم

اگر علاقه مند به تجربه فعالیت های آبی هستید، شهرهایی مانند بندر عباس و قشم شهر بهترین انتخاب ها هستند. در اینجا می توانید از ورزش های آبی مانند شنا، جت اسکی و بادبانی لذت ببرید و با ماهیگیری در آب های آرام و زیبای جزیره سرگرم شوید.

اما اگر به دنبال تجربه های فرهنگی هستید، شهرهایی مانند بستک و انگهران می توانند بهترین مقصد برای شما باشند. در این شهرها می توانید با فرهنگ و رسوم مردم جزیره آشنا شوید و از غذاهای محلی و تاریخی لذت ببرید.

به طور کلی، تور قشم از مشهد، یک تجربه بی نظیر و یادگاری برای شما خواهد بود. با انتخاب شیوه سفر مناسب برای خود، از تمامی زیبایی های جزیره قشم و جنوب ایران لذت ببرید و به خاطرات خوبی از این سفر بازگردید.