0
tget.ir Logo
تیگت سامانه جستجو و مقایسه خدمات گردشگری
پشتیبانی برای همکاران
تیگت سامانه جستجو و مقایسه خدمات گردشگری
امروز یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳
  • هتل 4 یا 5 ستاره hotel 4-star 5-star
فقط تورهای موجود
  • از
    تومان
  • تا
    تومان
تبلیغات تبلیغات

تور ژاپن از مشهد لیست قیمت تیر ۱۴۰۳

تور ژاپن از مشهد، فرصتی برای زندگی در یک کشور پویا با فرهنگی غنی است. تور ژاپن از مشهد، یک تجربه بی نظیر برای علاقه مندان به سفر و دیدنی های جهان است.

تور ژاپن از مشهد

 ژاپن، کشوری است با فرهنگ و تاریخ بسیار غنی و مناظر طبیعی فوق العاده ای که به طور معمول تنها در کتاب ها و فیلم ها دیده می شود.

 اما با تور ژاپن از مشهد، شما می توانید این کشور را از نزدیک مشاهده و به تجربه ای بی نظیر از فرهنگ و زندگی مردم ژاپنی دست یابید.

برنامه کلی سفر به ژاپن

اولین مقصد تور ژاپن از مشهد، پایتخت این کشور، توکیو است. شهری که به خاطر برج های بلند، نورهای درخشان شبانه و معابر پرترافیکش مشهور است.

 تور ژاپن توکیو  از مشهد

اما توکیو بیشتر از این هاست؛ یک شهر مدرن و پویا که سرمایه گذاری های بزرگی در زمینه فناوری دارد. در این شهر می توانید به ارتفاعات توکیو سکای تری، برج تلویزیونی سنترایل و ایستگاه مترویی آکیهابارا بروید و از مناظر شهر و جنب و جوش زندگی شهری لذت ببرید.

بعد از توکیو، مقصد بعدی تور ژاپن از مشهد، شهر کیوتو است.

 کیوتو، شهری با تاریخ ژاپنی و فرهنگ قدیمی است که هنوز هم محافظت می شود. در این شهر می توانید به معبد های بودایی، باغ های ژاپنی و خیابان هایی با معماری سنتی سر بزنید.

 شهر کیوتو همچنین محل دانشگاه های معروفی مانند دانشگاه کیوتو و دانشگاه دوشیشا می باشد که در آنجا می توانید با فرهنگ و زندگی دانشجویان ژاپنی آشنا شوید.

سپس در تور ژاپن از مشهد، شهر هیروشیما نیز برنامه ریزی شده است.

 این شهر که در ژاپن شرقی قرار دارد، محلی است که در آن بمباران اتمی آمریکا در جنگ جهانی دوم رخ داد.اما امروزه، هیروشیما یک شهر صلح آمیز است که با معبد ها و موزه های تاریخی خود، گردشگران را به سوی خود جذب می کند.

در تور ژاپن از مشهد، شهرهای دیگری نیز مانند اساکا، نارا و هاکونه برنامه ریزی شده است که هر کدام از آنها دارای جاذبه های منحصر به فردی هستند.

شهر اساکا با برج اسکلتی اوساکا و پارک یونیورسال استودیوز، شهر نارا با معبد تودایجی و شهر هاکونه با پارک تم سوزی و موزه قلعه هاکونه.

قیمت تور ژاپن از مشهد

قیمت تور ژاپن از مشهد با توجه به پارامترهای متفاوتی مشخص میگردد. هزینه سفر با توجه به مدت زمان اقامت، محل اقامت و امکانات و خدمات تفریحی متفتوت خواهد بود. شما میتوانید با توجه به فیلترهای موجود در سایت و بررسی خدمات تورهای ارئه شده، بهترین تور ژاپن از مشهد را رزرو نمایید.

اما تجربه سفر به ژاپن تنها به دیدن جاذبه های گردشگری محدود نمی شود. در این تور، می توانید با مردمان ژاپنی آشنا شوید، غذاهای محلی را تجربه کنید و با فرهنگ و سنت های این کشور آشنا شوید.

به علاوه، تور ژاپن از مشهد با همکاری آژانس های معتبر برگزار می شود و شما می توانید با تورلیدرهای مجرب و مسلط به زبان فارسی سفر کنید که بهترین اطلاعات و راهنمایی ها را برای شما در نظر می گیرند.

در نهایت، اگر به دنبال تجربه ای متفاوت و بی نظیر در سفر هستید، تور ژاپن از مشهد را به عنوان یک مقصد برای سفرتان در نظر بگیرید.

این تور با ترکیبی از تاریخ، فرهنگ، مناظر طبیعی و زندگی مردم ژاپن، یک تجربه سفر بی نظیر را برای شما به ارمغان می آورد.