imgDefault

پرواز

5710 04-اسفند-1398

 

بلیط هواپیما، خرید و رزو بلیط هواپیما

تیگت معتبرترین سامانه خرید و رزرو اینترنتی بلیط هواپیمااست که شما میتوانید انواع بلیط هواپیما ارزان از قبیل چارتر ، سیستمی و لحظه آخری و بلیط های هواپیما مربوط به پرواز های داخلی و خارجی را از معتبرترین ایرلاینهای داخلی و خارجی به صورت اینترنتی خرید کرده و یا رزرو آن را انجام دهید. تیگت با داشتن کادری مجرب و پشتیبانی همه جانبه سفری آسوده و خاطره انگیز را برای شما فراهم می آورد. شما میتوانید به کمک تیگت برای خرید بلیط هواپیما ، پرواز داخلی و خارجی مورد نظر خود را در میان انواع پرواز های داخلی و خارجی جستجو نموده و آن را با قیمتی مناسب و ارزان تهیه کنید.  در ادامه به بررسی انواع بلیط های هواپیما و نکات مربوط به یک سفر لذت بخش را بررسی میکنیم.

 

 

خرید بلیط هواپیما ارزان داخلی و خارجی

 

قبل از هر سفر همواره دغدغه و نگرانی هایی وجود دارد که با دانستن راهکارهای حل آن ها میتوانیم سفر خاطره انگیزی را برای خود و همراهان خود رقم بزنیم. سفر با حرکت آغاز میشود بنابراین مهمترین دغدغه قبل از سفر انتخاب نوع سفر است که میتوان آن را به ترتیب با خودرو ، قطار ، هواپیما و ... انجام داد. در سفرهای خارجی مهمترین نکته خرید بلیط هواپیما ارزان ست. امروزه با وجود سیستم های رزرواسیون آنلاین میتوان به راحتی خرید بلیط هواپیما را انجام داد. تنها کافی است شما بدانید که از سفر خود چی میخواهید. از طرفی دیگر در سفر های داخلی نیز استفاده از هواپیما و خرید بلیط هواپیما ارزان میتواند گزینه مناسبی برای سفر راحت و سریع باشد. از آنجایی که بخش عمده هزینه سفر مربوط به هزینه بلیط است لذا مسافران به دنبال خرید بلیط هواپیما ارزان هستند. از آنجایی که ایرلاینها ، پرواز ها را به صورت چارتری و لحظه آخری با قیمت های ارزانتر از قیمت عادی عرضه میکنند. شما میتوانید با استفاده از سامانه تیگت ارزان ترین بلیط ها را از میان انواع پرواز های مختلف از ایرلاین های گوناگون انتخاب و تهیه کنید و دیگر نیازی به مراجعه به سایت های و سیستم های آنلاین رزرواسیون دیگر نخواهد بود. در سفر های هوایی داخلی نیز مشابه سفرهای خارجی بخش عمده ای از هزینه ها مربوط به خرید بلیط هواپیماست که شما میتوانید با خرید بلیط ارزان سفری خوشایند را برای خود رقم بزنید. برای اینکار کافی است به سایت تیگت سر بزنید تا انواع پروازها به همراه قیمت در سریعترین زمان ممکن در اختیار شما باشد.

 

انتخاب مناسب ترین بلیط هواپیما خارجی و داخلی

 

 

در تیگت انواع پروازهای سیستمی ، بلیط هواپیما چارتر و لحظه آخری برای پروازهای داخلی و خارجی در دسترس بوده و شما میتوانید با جستجو در بین پرواز های مختلف از ایرلاینهای گوناگون بلیط هواپیمای خود را به صورت ریالی با استفاده از کارت شتاب انجام دهید. برای خرید بلیط هواپیما ارزان اعم از چارتری ، سیستمی و یا لحظه آخری در دو کلاس بیزینس و اکونومی تنها نیازمند انتخاب مبدا و مقصد و تاریخ سفر از طریق سامانه تیگت بوده و با توجه به ظرفیت هر پرواز خرید بلیط هواپیما انجام میشود. این امکانات در هر جای دنیا امکان پذیر است و برای خرید های خارجی نیز دیگر نگرانی نخواهید داشت زیرا که روند خرید و یا استرداد بلیط نیز همان روال معمول دارد و به صورت آنلاین انجام میشود .

 

خرید و رزرو بلیط های پروازهای داخلی و خارجی به صورت آنلاین

 

برای خرید بلیط هواپیما به صورت آنلاین ازایرلاین های مختلف داخلی و خارجی نیازمند در اختیار داشتن سیستمی هستیم تا بتوان قیمت های مختلف از ایرلاینهای مختلف را نمایش داده و بتوان اطلاعات مقایسه ای و همچنین بیمه پرواز را از آن دریافت کرد. بتوانیم با چند کلیک ساده بلیط هواپیما ارزان را انتخاب نموده و آن را به کمک کارت شتاب در هر جای دنیا به صورت ریالی خریداری کنیم. با استفاده از سامانه آنلاین تیگت میتوانید به بیش از 900 ایرلاین به صورت همزمان دسترسی داشته و از بین این ایرلاینها بلیط خود را تهیه کنید. روند خرید به این صورت است که شما ابتدا مبدا و سپس مقصد را مشخص کرده و تاریخ سفر را نیز تعیین میکنید سپس تنها با چند کلیک میتواند بلیط هواپیمای مد نظر خود را تهیه کنید.

 

خرید و رزرو بلیط هواپیما با کارت شتاب

 

در خرید بلیط هواپیما از ایرلاینهای داخلی به کمک کارت شتاب معمولا مشکلی وجود ندارد . اما یکی از مشکلاتی که به نظر کاربران هنگام خرید بلیط پرواز های خارجی می آید اینست چگونگی پرداخت هزینه خرید بلیط هواپیما از ایرلاینهای خارجی است . معمولا برای پرداخت هزینه های پرواز های خارجی نیازمند تهیه مستر کارت و یا ویزا کارت است که بسیاری از کاربران داخل کشور به این کارت ها دسترسی ندارند. تیگت این مشکل را برطرف کرده است و دیگر نیازی به مستر کارت و یا ویزا کارت نخواهد بود به نحوی که کلیه مشتریان میتوانند پس از انتخاب پرواز مورد نظر خود مبلغ هزینه بلیط هواپیما را به صورت ریالی با استفاده از کارت شتاب پرداخت کنند. در ضمن میتوانند با مقایسه قیمت بلیط ها از ایرلاینهای مختلف بلیط هواپیما ارزان و به صرفه تهیه کنند.

 

مزایای خرید از تیگت

 

اگر شما با سیستم خرید آنلاین بلیط هواپیما آشنا باشید به راحتی میتوانید با خرید بلیط پرواز خود را انجام دهید و با تهیه پرینت از آن به آسانی سفر خود را انجام دهید. حال آنکه بسیاری از مردم با این روش تهیه بلیط آشنا نبوده و برای تهیه آن به آژانس های مسافرتی مراجعه میکنند. از آنجایی که مراجعه حضوری میتواند زمان بر و هزینه بر باشد شما میتوانید با استفاده از تیگت به سرعت و به آسانی پرواز خود را با ارزانترین قیمت خریداری و یا رزرو کنید و سفر خود را آغاز کنید. بعلاوه اینکه تیگت دارای پشتیبانی 24 ساعته بوده و در هر ساعت از شبانه روز اگر با مشکلی برخورد نمودید کارشناسان ما آماده پاسخگویی به نیاز شما خواهند بود .


این مطلب را به دوستانتان پیشنهاد کنید