imgDefault
خرید بلیط ارزان هواپیما چابهار به استانبول
پرواز از چابهار به استانبول سه شنبه 04 آذر 1399

قیمت به تومان

ظرفیت

ساعت

هواپیمایی

شماره پرواز

جزئیات


 

خرید بلیط هواپیما چابهار به  استانبول.


استانبول با نام قبلی قسطنطنیه بزرگترین شهر ترکیه در جوار تنگه بسفر بوده که دریای سیاه را به دریای مرمره متصل میکند. این شهر تنها شهری است که در دو قاره اروپا و آسیا قرار گرفته است. دارای جمعیت 15 میلیون نفری است که حدود یک سوم آن در قسمت آسیایی تنگه بسفر زندگی میکنند و یکی از بزرگترین شهرهای جهان است . این شهر دارای تابستان های گرم و شرجی و زمستانهای خنک و با دمای حداقل 5  درجه سانتی گراد است. بهترین زمان مسافرت به این شهر بهار و پاییز می باشد زیرا که دارای آب و هوای معتدل بوده و میتوانید از آب و هوای آن و دیدن سواحل و مکان های تاریخی آن لذت ببرید. آنچه که خرید بلیط هواپیما استانبول و سفر به این شهر را جذاب میکند علاوه بر معماری بی نظیر این شهر که یادگار دوره عثمانی است ترکیب بندی مدرن و کلاسیک ساختمانها در این شهر است به همین دلیل است که این شهر سومین شهر توریستی جهان از <لحاظ جذب گردشگر خارجی است.

 

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما استانبول


از آنجایی که شهر استانبول دارای آب و هوای مدیترانه ای است و در کنار دریا قرار دارد لذا در تابستان دارای آب و هوای گرم و شرجی است بنابر این اگر قصد مسافرت و خرید بلیط هواپیما استانبول را دارید بهترین زمان بهار و پاییز است. در بهار میتوانید از روزهای طولانی و آب و هوای مطبوع این شهر لذت ببرید به خرید ، گردش و تفریح و استفاده از سواحل ترکیه بپردازید. در بهار نرخ بلیط هواپیما استانبول و هزینه اقامت در هتلهای این شهر افزایش می یابد در عوض در پاییز هزینه کمتری برای خرید بلیط ارزان هواپیما استانبول و اسکان در هتل های این شهر میپردازید و میتوانید از  فستیوالها و قیمت های آف خورده در بازار آن بهره مند شوید. خرید بلیط هواپیما استانبول در تابستان تقریبا یک اشتباه بزرگ است زیرا که علاوه بر ازدحام و شلوغی در استراحتگاه ها و هتل های این شهر به اوج خود رسیده قیمتها در بازار های آن به بالاترین حد خود می رسد. روزهای بسیار گرم و بدون بارندگی بر این شهر حاکم بوده لذا خرید بلیط هواپیما استانبول در تابستان عموما توصیه نمیشود.

راهکارهای خرید بلیط ارزان هواپیما استانبول
معمولا نسبت به سایر شهر هزینه بلیط هواپیما استانبول با ایرلاین های مختلف مناسب تر بوده اما باید به این نکته نیز مورد اهمیت قرار گیرد که برای خرید بلیط ارزان هواپیما استانبول باید به عواملی همچون شرایط آب و هوایی و یا فصول گردشگری توجه داشت. اگر به دنبال خرید بلیط ارزان هواپیما استانبول هستید پیشنهاد میکنیم که در فصل های پاییز و زمستان به این شهر زیبا سفر کنید زیرا این دو فصل بهترین زمان برای سفر ارزان به استانبول است. توصیه میشود که خرید بلیط هواپیما استانبول خود را 1 ماه پیش از انجام سفر نهایی کنید تا با افزایش نرخ بلیط مواجه نشوید. راهکار دیگر برای خرید بلیط ارزان هواپیما استانبول توجه به بلیط های لحظه آخری آنست و بهتر است در این مواقع بلیط رفت و برگشت با هم خریداری شود.
جاذبه های گردشگری استانبول
شهر استانبول شهر هزار مسجد است و با سفر به آن میتوانید از مساجد گوناگون هم چون مسجد ایاصوفیه ، مسجد آبی ، مسجد بایزید و ... دیدن کنید. سری به میدان تکسیم بزید و از خرید در دنیای برند ها همچون Zara ، Gap و H&M لذت ببرید و در بازارهای اروپایی این شهر به گشت و گذار بپردازید. میتوانید در تنگه بسفر قایق سواری کرده و به جزایر زیبای دریای مرمره سری بزنید. در محله های تاریحی استانبول مانند اورتاکوی و بشیکتاش به پیاده روی بپردازید و در نهایت از قصر توپکاپی دیدن کنید. این شهر سرشار از بناهای تاریخی بجا مانده در طول تاریخ پر فراز و نشیب آن است و در کنار این آثار تاریخی بناهای مدرن و بازارهای اروپایی نیز قرار گرفته است لذا دور از انتظار نیست که موفق به کسب عنوان سومین شهر توریستی دنیا از لحاظ تعداد گردشگر شده است. با توجه به قرار گرفتن در بین دو قاره اروپا و آسیا خرید بلیط هواپیما استانبول از سایر شهرها آسیایی گران تر و از شهرهای اروپایی ارزان تر است. اما با توجه به اینکه ایرلاینهای ایرانی پرواز به استانبول را پوشش میدهند لذا خرید بلیط ارزان استانبول از این طریق  نیز میسر است