imgDefault

پرواز داخلی

2738 05-اسفند-1398

 

رزرو بلیط هواپیما و خرید اینترنتی بلیط هواپیما در پرواز داخلی و خارجی


در گذشته مسافران برای خرید بلیط پرواز های داخلی و خارجی، باید به آژانس های مسافرتی میرفتند که این امر زمان بر و هزینه بر بود و اگر مشکلی برای مسافر پیش می آمد برای استرداد و یا کنسل کردن بلیط دوباره باید به آژانس مراجعه میشد تا روند کنسلی و استرداد وجه صورت پذیرد. اما امروزه با گسترش اینترنت و در دسترس بودن آن در تمامی نقاط کشور به خصوص از طریق تلفن همراه تنها کافیست به وب سات های خرید اینترنتی بلیط هواپیما مراجعه کنید. شما در تیگت میتوانید به آسانی اقدام به رزرو بلیط هواپیما در هر مکان و در هر زمان کنید. برای این کار کافی است که فقط دسترسی به اینترنت برای شما محیا باشد تا بتوانید خرید اینترنتی بلیط هواپیما را به آسانی و آب خوردن انجام دهید. تیگت این امکان را برای شما فراهم آورده است تا بتوانید  بر اساس مبدا و مقصد اقدام به جستجو در میان پرواز های مختلف کنید، بهترین پرواز را با ارزان ترین نرخ پیدا کرده و اقدام به رزرو بلیط هواپیما کنید. تیگت با پشتیبانی بیش از 900 ایرلاین برای پرواز داخلی و خارجی معتبرترین سامانه ارائه و خرید اینترنتی بلیط هواپیما در کشور بوده و شما میتوانید با اطمینان خاطر از تیگت خرید کنید.

 

چگونه پرواز داخلی داشته باشیم ؟


اولین گام برای سفر، خرید بلیط است که شما میتوانید همانند روال گذشته به آژانس های مسافرتی مراجعه کرده و اقدام به خرید بلیط کنید و یا اینکه به صورت آنلاین مراحل رزرو بلیط هواپیما و خرید اینترنتی بلیط هواپیما انجام دهید.برای اینکار به سایت تیگت مراجعه کنید و با رفتن به قسمت پرواز های داخلی، مبدا ، مقصد و تاریخ پرواز خود را انتخاب کنید و با چند کلیک اقدام به خرید اینترنتی بلیط هواپیما خود کنید. یکی دیگر از روش های انجام سفر خرید تورهای گردشگری است که عملا بحث خرید و رزرو بلیط هواپیما به عهده مجری تور بوده و دیگر دغدغه ای از آن بابت نخواهید داشت. برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما باید به اصطلاحات آن مانند پرواز چارتر ، پرواز لحظه آخری ، کلاس پرواز و ... آشنایی داشته باشید تا بتوانید ارزان ترین بلیط و به صرفه ترین بلیط را تهیه کنید. بسیاری از افراد در هنگام رزرو بلیط هواپیما به دنبال پرواز داخلی ارزان هستند تا سفری ارزان و مقرون به صرفه را داشته باشند. تیگت به این نیاز افراد توجه کرده و امکان نمایش قیمت پرواز ها را فراهم آورده است . شما میتوانید برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما برای پرواز داخلی با مراجعه متوالی به سایت از قیمت های مختلف پرواز های چارتر و سیستمی مطلع شده و با توجه به بودجه خود بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

 

 

بلیط پرواز داخلی چارتر

 
بلیط ها پرواز داخلی بر دو نوع هستند و به صورت سیستمی و چارتر عرضه میشوند. اما منظور از بلیط چارتر چیست؟ بلیط چارتر در واقع آن دسته از بلیط هایی هستند که شرکت هواپیما به یک یا چند آژانس کرایه داده تا آنها بتوانند با تعیین نرخ از سوی خودشان آنها را به فروش برسانند. مزیت این گونه بلیط آنست که بر خلاف بلیط های سیستمی از قیمت ثابتی برخوردار نیستند و تحت شرایط خاصی میتوانید آنها را پایین تر از نرخ مصوب تهیه کنید.در  کنار این مزییت ها، معایبی نیز برای بلیط های چارتر نیز وجود دارد که در زمان رزرو بلیط هواپیما و خرید اینترنتی بلیط هواپیما باید به آن توجه کرد. اولین مورد عدم امکان کنسلی این نوع بلیط هاست که عملا تمام هزینه و یا مقدار قابل توجهی از هزینه بلیط به مسافر عودت داده نمیشود. بازه سنی برای کاهش نرخ بلیط نیز مشمول کودکان دو ساله به پایین است که در مقایسه با بلیط های سیستمی ( کودکان 2 تا 12 سال ) بازه کوچکتری را شامل میشود. برای اطلاع دقیق از انواع بلیط چارتر و شرایط حاکم بر آن  میتوانید به بلیط هواپیما چارتر مراجعه کنید.
معمولا در مسیر های پر تردد زیر پرواز داخلی چارتر یافت میشود.
پرواز داخلی چارتر تهران مشهد
پرواز داخلی چارتر تهران شیراز
پرواز داخلی چارتر تهران اصفهان 
پرواز داخلی چارتر تهران اهواز
پرواز داخلی چارتر تهران تبریز

 


این مطلب را به دوستانتان پیشنهاد کنید